Децентрализация

12 сентября 2017 г. 14:21

У Маразліївській об'єднаній громаді відремонтували навчальні заклади

До нового навчального року в Маразліївській об’єднаній громаді провели ремонти навчальних закладів, причому деякі школи змінилися радикально.

Як повідомили у громаді, до першого вересня за кошти місцевого бюджету було проведено утеплення стін Долинівського навчально-виховного комплексу, Широківського НВК, Олексіївської загальноосвітньої школи. Також було укладено тротуарну плитку у шкільних дворах Широківського НВК і Олексіївської ЗОШ, а навколо останньої також встановлено огорожу. Крім того, до кінця року планується замінити дах в Олексіївській школі та Великомар'янівському НВК, провести утеплення Маразліївського НВК, здійснити ремонт опалювальної системи і укласти тротуарну плитку в шкільному дворі Долинівського НВК. Кошти на ці роботи вже є у бюджеті, також допомогу надають і місцеві підприємці.

Зміни торкнулися в дитсадка «Казка» в селі Долинівка, який не працював 13 років. Зараз у закладі  розпочато роботу з утеплення стін, а 1 вересня малюки вперше розпочали відвідувати садок після ремонту.

Нагадаємо, Маразліївська ОТГ була створена наприкінці 2015 року, минулого року тут було створено перший в області освітній округ з опорною школою в Широкому.

Підготовка цього матеріалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є винятково відповідальністю видання ІзбірКом та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

 

Комментарии